Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

▶️ Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas „Tokijas 2020: Covid-19 poveikis olimpinių žaidynių organizavimui“

Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas konferencijos dalyviams pasakojo, kaip pandemija paveikė sportininkų gyvenimą. Jis dalinosi olimpinių žaidynių „Tokijas 2020“ rinktinės patirtais įspūdžiais ir iššūkiais.

COVID-19 atnešė tokius naujus reikalavimus kaip šalyje planuojamos veiklos planas, keli neigiamo COVID-19 testo sertifikatai, tam tikrų programėlių įsidiegimas ir nuolatinis naudojimas, kasdienis sveikatos būklės sekimas, nuolatinis kaukės dėvėjimas ir t. t. Sportininkams tai kėlė didelį papildomą stresą, o juk daugelis jų olimpinėse žaidynėse gali sudalyvauti tik kartą gyvenime.

Gydytojas taip pat kvietė ne tik pradėti dialogą, bet pirmiausiai susitarti, apie ką bus kalbama – nuo to priklauso dialogo sėkmė.

1 komentaras apie “▶️ Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas „Tokijas 2020: Covid-19 poveikis olimpinių žaidynių organizavimui“”

  1. Bravo, nuostabi paskaita! Daliaus visada įdomu klausyti. Kur tas sveikas protas dingo valdžiažmogių galvose? Neįmanoma skaityti, girdėti kaip nepasiskiepiję neturi imuniteto. Gerbiamieji, be imuniteto mes ilgai nepratemtumėm. Kodėl vyksta toks programavimas skiepai=imunitetas per visus PR kanalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUDINGOS NUORODOS

NAUDINGOS NUORODOS