Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

▶️ Advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. I. Vėgėlė „Privalomo vakcinavimo nuo Covid-19 teisėtumas Lietuvos teisėje“

Privalomo vakcinavimo nuo Covid teisėtumas Lietuvos teisėje: Europos Žmogaus Teisių Teismo įžvalgos byloje Vavrička ir kiti prieš Čekijos Respubliką

Advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė skaitė pranešimą „Privalomo vakcinavimo nuo Covid-19 teisėtumas Lietuvos teisėje: Europos Žmogaus Teisių Teismo įžvalgos byloje Vavrička ir kiti prieš Čekijos Respubliką“.

Anot advokato, žmonių gyvenimą riboti galima, tačiau tik įstatymų nustatytais atvejais ar tvarka, tad abejotina, kad 2020 m. kovą įvesti ir toliau tęsiami suvaržymai yra teisėti.

„Nors Vyriausybei ir suteikiama teisė įvesti tam tikrus ribojimus, bet tik tam, kad būtų suvaldyta ekstremali situacija. Tačiau net ir ją reglamentuojantis įstatymas neleidžia riboti judėjimo laisvės, teisės į mokslą, asmens neliečiamumo ar paslaugų gavimo. Galimi tik tie apribojimai, kurie būtini situacijai likviduoti, tačiau lieka neaišku, ar ribojant nepasiskiepijusių asmenų teises yra likviduojama ekstremali situacija“, – teigė I. Vėgėlė.

15 komentarų apie “▶️ Advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. I. Vėgėlė „Privalomo vakcinavimo nuo Covid-19 teisėtumas Lietuvos teisėje“”

 1. Kokia puiki kalba! Didziausia pagarba prof. dr Vegelei. Mums pasiseke, kad turime toki zmogu Lietuvoje.

 2. Tik tokie žmonės kaip tamsta, gali pastatyti Lietuvą ant kojų, ir išvesti iš esamo chaoso, kuris padaromas seime – neadekvačiai priimant įstatymus !

 3. Česlovas

  Puikus profesionalus pranešimas. Stiprybės Jums ir didziausia pagarba, kad atstovaujate Lietuvai, kai ji yra pavojuje nuo valdžios nekompetencijos.

 4. Ponas Vėgele,
  nuoširdus aciū už jūsų neįkainuojamą darbą Lietuvai.
  Aš gyvenu Vokietijoje ir kiekvieną penktadienį žiūriu Vokietijos advokatų posėdžius (vadinasi Stiftung Corona Ausschuss) ta pačia C….s tema. Tai nuostabios laidos su daug, įrodančiais tiesą, dokumentais, ten taip pat dalyvauja mokslininkai, juristai iš kitų šalių . Jei jūs dar nesate jų matę būtinai pasidomėkite apie juos ir net galite su jais susiekti ir kartu bendradarbiauti, kadangi jie bendradarbiauja su kitų valstzbiu juristais. Tai gali jums padėti kovoti Lietuvoje.

  Su pagarba
  Sandra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUDINGOS NUORODOS

NAUDINGOS NUORODOS