Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

12 komentarų apie “▶️ Teisinę konferencijos dalį apibendrinanti diskusija”

 1. Turiu tokį klausimą medicinos specialistans: žinau, kad yra vaistai, tai kodėl tada taip agresyviai per prievartą verčia valdžia skiepytis? Taip pat, yra daug informacijos, kurią platina užsienio medikai, kad tai net ne vakcina, o genų inžinerijos produktas. Jei neklystu dėl datos, tai įvyko 2020.05: mūsų valdžiai buvo atsiųstas Tarptautinio sveikatos apsaugos profesionalų perspėjimas vyriausybėms ir pasaulio piliečians stabdyti terorą, beprotybę, manipuliavimą, diktatūrą, melą ir didžiausią 21 a. sveikatos apgaulę. Ir apie tai juk mūsų valdžia nė žodeliu neprasitarė. Ar jūs, gerb. Teisininkai, ką nors apie tai žinote?

 2. Ačiū. Klausiau, žiūrėjau, stebėjau. Nuteikia raminančiai. Linkiu kantrybės. Netvirtai, bet šviesą tunelio gale gal išvysime Jūsų pagalba. Sveikatos Jums. Pagarbiai, Dalia.

 3. Sveiki, dėl GP atidėjimo. Ne, tik panaikinti, nes atidėjimas, lyg dalinis pripažinimas kad toks gali būti.

 4. 14:45 Taip, pandemijos sąvoka buvo pakeista kiaulių gripo pandemijos išvakarėse. Naujame apibrėžime išbraukta ši (PARYŠKINTA) nuostata : „pandemija gali kilti, kai atsiranda naujas gripo virusas (…) dėl kurio visame pasaulyje kyla epidemijos, SUKELIANČIOS DIDŽIULĮ MIRČIŲ IR LIGŲ SKAIČIŲ…”. Pagal nuo 2009 gegužės PSO taikomą apibrėžimą „pandemiją” galima paskelbti tiesiog „kai ligos atvejų yra daugiau nei įprastai”, neatsižvelgiant į mirčių ir netgi (jeigu keičiame ligos sąvoką ir prilyginame ją teigiamam PGR testo rezultatui neatsižvelgdami į simptomus ir epidemiologines aplinkybes) ligų skaičių. Nei kiaulių gripas, nei COVID-19 negalėtų būti paskelbti pandemijomis, jeigu būtų taikytas senas pandemijos apibrėžimas.
  Plačiau: http://www.assembly.coe.int/CommitteeDocs/2010/20100329_MemorandumPandemie_E.pdf

  Dr. Wolfgang Wodarg, kurio vardą mačiau Jūsų konferencijos anonse, galėtų apie tai papasakoti išsamiai, kadangi buvo pačiame 2009 m. H1N1 aferos epicentre Meksikoje ir tuo metu vadovavo ET Parlamentinės Asamblėjos Sveikatos komitetui. Ar dr. Wodarg STI konferencijoje dalyvavo ir ar tos dalies įrašas bus paviešintas?

 5. Mano, eilinio žmogaus, požiūris į priemones šios (bei kitų galimų epidemijų atvejais), jų prioritetus, būtų toks:

  1. Saugotis (vengti ilgo susibūrimo vietų, higiena…);
  2. Stiprinti imuninę sistemą (vit. D3, cinkas, dvasinė būsena, neperšalti, šiltai rengtis, darbo-poilsio režimas);
  3. vaistų ankstyvajai ligos stadijai gydyti kūrimas, paieška (interferonai?);
  4. informuoti žmones ką daryti, pasirodžius pirmiesiems ligos požymiams, kokius parametrus stebėti (izoliuotis, karštos arbatos, skysčiai, temperatūra iki 38 ne ilgiau kaip 3-4 dienos, kvėpavimo dažnis iki 22 kartų per minutę; viršijus – į ligoninę);
  5. Skiepai (tradiciniai – viso negyvybingo viruso);
  6. sunkios ligos formos gydymo paieškos.

  Taip sakytų bendroji logika. Ar tai būtų teisingos mintys?

 6. Norėčiau sužinoti, jei vyriausybė kreiptųsi į Jus pagalbos teisiškai sutvarkyti priverstinį vakcinavimą, Jūs tai padarytumėte?

 7. Malonu girdėti puikias, teisingas mintis. Lengva klausyti aukšto intelekto kalbėtojų mintis. Man irgi rūpi, kodėl niekas nekalba aapie vaistus. Žurnalistas paklausė ministro, kuris vadinasi Dulkė, bet jis atsakė, kad nieko nėra girdėjęs apie jokius vaistus nuo covido.
  Ačiū Jūms

 8. Edvaradas

  Sveiki, ačiū kad prabilote. Čia ponia profesorė minėjo, kad priėjus iki Strasbūro reikėtų laukti eilę metų… Bet jeigu surinktume keliasdešimt tūkstančių parašų prie to ieškinio, gal tai padėtų?

 9. Sveiki,

  Buvo malonu klausyti drąsiai išreiškamų nuomonių,
  Gaila, jei tik teisingai supratau Dr, Jankūną, kad buvo nuspręsta neskelbti Fullmicho ir Wodargo pranešimų ,,, Kodėl?! Juk jie žinomi tarptautiniai specialistai, Ko čia nerimauti?
  Nejau ir STI reikalinga cenzūra?

  Darius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUDINGOS NUORODOS

NAUDINGOS NUORODOS