Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

NORVEGIJOS IR JK SERGAMUMO IR MIRČIŲ STATISTIKOS PALYGINIMAS

Norvegijoje pilnai vakcinuota 61% visų suaugusiųjų (>18 m) gyventojų, Jungtinėje Karalystėje – 77% visų vyresnių nei 16 m.
Jungtinėje Karalystėje vakcinuojama AZ, Pfizer ir Moderna, Norvegija – tik Pfizer ir Moderna vakcinomis.  Procentinę vakcinacijos dalį visai populiacijai matote prisegtose nuotraukose.

Prisegtose nuotraukose taip pat matote Jungtinės Karalystės atvejų (mėlyna), hospitalizacijų (geltona) ir su C19 susijusių mirčių (violetinė) skaičių bei atitinkamą grafiką.  Norvegijoje, tik su atvirkščiu spalvų kodavimu, bei be mirčių kreivės (jų šiuo metu beveik nėra).

Dinamikos kreivės paimtos iš oficialių institucijų atstovų Twitter paskyrų:
– https://twitter.com/paulmainwood/status/1429793104698253316…
– https://mobile.twitter.com/preb…/status/1428606913697222657…

Vakcinacijos statistika čia:
– https://coronavirus.data.gov.uk/…
– https://www.fhi.no/…/c…/coronavirus-vaccination—statistic/

3 komentarai apie “NORVEGIJOS IR JK SERGAMUMO IR MIRČIŲ STATISTIKOS PALYGINIMAS”

  1. Mindaugai,
    perskaitykite dar kartą.Serga daug kas net to nežinodami.Bet ar dėl ligos,kuri yra gydoma ir pagydoma,reikia uždaryti mokyklas,universitetus? ar reikia vakcinacijos priverstinai,kai matome,kad kuo daugiau paskiepyta,tuo daugiau atvejų?reiškia,nereikia,nes neveikia.Reikia ieškoti kitų būdų išgyventi .O kad mūsų”genijus” Kasiulevičius perša savo nuomonę-nieko nereiškia,nes jis yra valstybinis parsidavėlis,ne gydytojas.

    1. Rūta, Rūta…
      taip ir matosi kiek daug žmonių taip ir nesupranta priežąsties -pasekmės ryšio.. sakinys „kad kuo daugiau paskiepyta,tuo daugiau atvejų?reiškia,nereikia,nes neveikia” absoliučiai beprasmis, nes iš tiesų jis neparodo jokio ryšio vien iš to kas matoma duomenų – imat vieną pjūvį ir darot išvadas… deje taip ydingai daro ir kiti 99% populiacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUDINGOS NUORODOS

NAUDINGOS NUORODOS