Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

▶️ Konferencijos pabaigos diskusija. Moderuoja Adreas Rodenbeck

Kai priimantieji sprendimus demonstratyviai bėga nuo diskusijos, racionaliausių sprendimų paieškai neabejingi žmonės nori ir geba kalbėtis. Konferenciją reziumavusiame pokalbyje aptarta demokratijos būklė, sprendimų kopijavimo tendencijos, susikalbėjimo kultūra, ekonominiai pandemijos ir jos valdymo padariniai bei kiti rūpimi klausimai.

Pokalbyje dalyvauja: verslininkas Rinardas Goda, mama Greta Varnaitė-Venskienė ir rizikos analitikas Šarūnas Andriukaitis-Sutkus. Moderuoja Andreas Rodenbeck.

4 komentarai apie “▶️ Konferencijos pabaigos diskusija. Moderuoja Adreas Rodenbeck”

  1. Noriu išreikšti padėką, žmonėms, kurie sukūrė ir įteisino Sveikatos Teisės Institutą. Tai labai lauktas, pirmiausia, aukštos moralės principų ir be abejo savo srities profesionalų žengtas žingsnis.
    Domimės, sekame ir palaikome. Telaimina Jus Visata!

  2. Seku Jūsų darbą, suteikiantį vilties. Apmaudu, kad valdžios galvos visą tai ignoruoja ir, pasiraitoję rankoves, pila vieną prievartą po prievartos. Žmonės pavargę, kai kurie jau palūžta, nebetenka vilties ir pasiduoda. Priima adatą, kad išsaugotų darbą, kad galėtų studijuoti, galų gale, kad kur nors išvažiuoti

  3. Nelabai suprantu, kaip būtų galima pasitikėti valdžia, o be pasitikėjimo nieko nebus. Per daug melo. Skandinavai pasitiki savo valdžią,abipusis pasitikėjimas ir rezultatas. Puiki konferencija skatinanti pamąstyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUDINGOS NUORODOS

NAUDINGOS NUORODOS