Akušerė-ginekologė prof. dr. Dalia Regina Railaitė pristatė, ką žinome apie virusą, vakcinas ir jų poveikį nėštumo metu.
D. R. Railaitė akcentavo, jog svarbiausia yra turėti duomenis Lietuvoje: „Be duomenų ir išsamios jų analizės – kiek sergančių nėščiųjų buvo, kokio sunkumo liga sirgo, kokios aplinkybės buvo, jei išeitys nebuvo geros – sunkiai galime kalbėti apie priemones nėščiųjų, gimdyvių ir žindyvių priežiūroje.“
Savo pranešime gydytoja aptarė ne tik SARS CoV2 virusą ir nėštumą, bet ir vakcinas nuo COVID-19 ir nėštumą, jų saugumą vaisiui ir naujagimiui, priežastis, dėl kurių siūloma vakcinuoti nėščiąsias ir žindyves.
Baigdama pranešimą prof. dr. D. R. Railaitė kvietė susimąstyti apie tai, kad nuo to, kokius sprendimus ir rekomendacijas šiandien teikiame nepatikrintai vakcinai – galbūt ji pasirodys labai gera – priklausys, kaip gyvens ateinančios kartos.
Ačiū, kad kalbate, kad dalinatės žiniomis ir patirtimi!
Kol kas dera nepamiršti, kad SKIEPIJANT NĖŠČIĄJĄ, KARTU SKIEPIJAMAS IR VAISIUS, KURIAME JAU ĮJUNGTI SAVO-SVETIMO ATSKYRIMO IR TOLERAVIMO-NETOLERAVIMO FORMAVIMOSI IMUNINIAI MECHANIZMAI. Dar kartą priminsiu, kad į tuos klausimus turi atsakyti ne akušeriai-ginekologai, bet profesionalai imunologai, pirmoje eilėje – profesionalai transplantologai. Šį reiškinį suvokiu ne „mėgėjiškai”, todėl laikau savo pareiga jį priminti nemenkindamas skiepijimo prasmės ir naudos. Šio „įtarimo” pasekmės gali paaiškėti tik gimusiojo ateityje. Medicina reikalauja – PIRMOJE EILĖJE NEPAKENK. Šiuo atveju tam, kuris gims ir reikės gyventi. Tai ne „eilinė sąmokslo teorija“. Labai norėčiau, kad specialistai šiuo atveju pasakytų: tai ištirta, vaisiaus skiepijimas kartu su jo būsima motina jokių pasekmių jo būsimam gyvenimui neturės. Suprantu, kad realių rezultatų tokiai išvadai kol kas nėra, bet reikia patvirtinimo, kad gimusio vaiko gyvenime imuniniam reaktyvumui įtakos vaisiaus skiepijimas kartu su jo motina (nėščiąja) neturi. Tai – ne „sąmokslo teorija”, o imunologijos alfa ir omega.”. Taip, pačiai nėščiajai ir, galimas dalykas, kad vakcinacija ne tik dėl šios pandemijos sukėlėjo NĖRA KENKSMINGA. Bet vakcinos antigenai, paprastai kalbant, atsiradę vaisiuje dar iki gimimo ir pateikti skiepijant vaikus iki 15-18 metų atima iš GIMUSIOJO gebėjimą reaguoti į juos antikūnų sinteze, nes sužadina IMUNINĘ TOLERANCIJĄ. To neaptariant ir formuojama taktika skiepais valdyti pandemiją, bet kiekviena vakcinas sukūrusi ir jas registruojanti firma apsiriboja nuoroda „vyresniems kaip 12 (anksčiau buvo 16) metų”. Jokiuose dokumentuose nenurodoma ši biologinė, o ne komercinė-politinė amžiaus ribojimo priežastis. Imunologams ji aiški.
Taip ir nesulaukiu bent kokio profesionalų komentaro.
Dėkoju
Dekoju
Nuostabus pranešimas. Ačiū profesorei
Man 59 metai.Turiu cukralige ir auksta kraujo spaudima,sutrikusi kraujotaka. Esu pasiskiepijusivakcina” Astra Zenica”. Kokios gali buti pasekmes,kaip galeciau sau padeti? Siuo metu labai niezti visa kuna. Esu Anglijoj ,daktarai nieko neranda. Aciu.
Širdingai dėkoju už jūsų pasišventimą mūsų visų gerovei.