Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

1,2% nuo jūsų sumokėto GPM - svarbiems darbams

Parama, kuri nekainuoja: kaip skirti 1,2 % STI?

Pasirūpinkite, kad 1,2 proc. nuo jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) būtų panaudoti svarbiems darbams – skirkite juos Sveikatos teisės institutui. Turime ir toliau dirbti, kad nesikartotų nei mokslu, nei teise nepagrįsti sprendimai.

Būsime dėkingi, jei deklaruodami savo apmokestinamas 2023 m. pajamas Sveikatos teisės institutui skirsite 1,2 proc. paramą. Tai – nieko nekainuojantis būdas prisidėti prie STI darbų.

Paskirti savo GPM dalį galite iki gegužės 1 dienos. Paramos prašymai Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikiami tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Ši parama Jums nieko nekainuos todėl, kad deklaruodami pajamas kasmet paramai galite skirti dalį jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Patys savanoriškai paskirdami paramą būsite tikri, kad ji pasieks jums priimtinus paramos gavėjus.

Prisidėti prie STI veiklos ir tapti mūsų rėmėjais galite ir kitais būdais:

PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ ARBA VIENKARTINĖ

Galite teikti paramą kas mėnesį, naudodamiesi savo elektroninės bankininkystės sistema – nustatę periodinį mokėjimą. Taip pat naudodamiesi Patreon ar Paypal programomis.

VIENKARTINĖ PARAMA

SVEIKATOS TEISĖS INSTITUTAS
Ulonų g. 5-303, LT-08240 Vilnius
Kodas 305838238
A/s Nr. LT40 4010 0510 0555 2829
Luminor Bank AS

Esame dėkingi už paramą ir už informacijos sklaidą.