Sveikatos Teisės Institutas (STI)

EnglishLithuanianRussian
EnglishLithuanianRussian

Kaip skirti 1,2 proc. STI?

Pasirūpinkite, kad 1,2 proc. nuo jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) būtų panaudoti svarbiems darbams.

Parama, kuri nekainuoja: kaip skirti 1,2 proc. STI?​

Pasirūpinkite, kad 1,2 proc. nuo jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) būtų panaudoti svarbiems darbams – skirkite juos Sveikatos teisės institutui. Turime ir toliau dirbti, kad nesikartotų nei mokslu, nei teise nepagrįsti sprendimai.

Būsime dėkingi, jei deklaruodami savo apmokestinamas 2022 m. pajamas Sveikatos teisės institutui skirsite 1,2 proc. paramą. Tai – nieko nekainuojantis būdas prisidėti prie STI darbų.

Paskirti savo GPM dalį galite iki gegužės 2 dienos. Nuo šių metų paramos prašymai Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikiami tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).
Ši parama Jums nieko nekainuos todėl, kad deklaruodami pajamas kasmet paramai galite skirti dalį jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Patys savanoriškai paskirdami paramą būsite tikri, kad ji pasieks jums priimtinus paramos gavėjus.

INSTRUKCIJA, KAIP SKIRTI 1,2 PROC. PARAMĄ

Skirti 1,2 proc. paramą paprasta, tam reikia atlikti kelis žingsnius.

1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) – spauskite ČIA.

2. Viršutiniame horizontaliame meniu spauskite „Deklaravimas“, tuomet meniu kairėje – „Pildyti formą“, pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

3. Užpildykite „Formą elektroniniam pildymui“ tiesiogiai EDS portale paspausdami ant gaublio ikonėlės.

4. Atsidarius prašymui pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams, spauskite „Tęsti“.

5. Gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą ir spauskite „Tęsti“.

6. Kitame lange užpildykite būtiną informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate. Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį („parama“). Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti“.

Vieno deklaravimo metu 1,2 proc. paramą konkrečiai organizacijai galima paskirti iš karto penkeriems metams. Pavyzdžiui, siekiant paskirti GPM dalį už 2021, 2022, 2023, 2024 ir 2025 metus prašymą užteks pateikti tik vieną kartą, mokestinio laikotarpio laukelyje įrašius „2025“.

7. Prašymo tvarkymo lange galite pridėti daugiau gavėjų – politinę partiją ir/ar profesinę sąjungą, kurioms taip pat norite skirti paramą. Jei norite tai padaryti, spauskite „Pridėti naują įrašą“ ir pakartokite žingsnius nuo penkto. Kai būsite įtraukę visus, kuriems norite skirti paramą, peržiūrėkite, ar duomenys yra teisingi, ir spauskite „Taip, teisingai“.

8. Patvirtinę duomenų teisingumą, atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą“. Suformavus prašymą, jame matysite pasirinktus paramos gavėjus ir jiems skirtą pajamų mokesčio dalį. Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti“.

Primename, kad paskirti savo GPM dalį galite iki gegužės 2 dienos.

Dėkojame už Sveikatos teisės institutui skirtą paramą. Jūsų parama – mūsų stiprybė!

Prisidėti prie STI veiklos ir tapti mūsų rėmėjais galite ir kitais būdais:

PERIODINĖ PARAMA KAS MĖNESĮ ARBA VIENKARTINĖ

Galite teikti paramą kas mėnesį, naudodamiesi savo elektroninės bankininkystės sistema – nustatę periodinį mokėjimą. Taip pat naudodamiesi Patreon ar Paypal programomis.

VIENKARTINĖ PARAMA

SVEIKATOS TEISĖS INSTITUTAS
Ulonų g. 5-303, LT-08240 Vilnius
Kodas 305838238
A/s Nr. LT40 4010 0510 0555 2829
Luminor Bank AS

Esame dėkingi už paramą ir už informacijos sklaidą.